dr Ewa Dąbrowska: post i dieta

1.4.6g

Readily discover dr Ewa Dąbrowska: post i dieta APK (UNLIMITED Premium) 1.4.6g Download - on android MOD APK and Unlimited download thousands of a first form APK, Premium APK, a reward APK of playing the activity & telephone operations for free. Only available at APK-MODY. !An Important notice. **ApkJio only supports dr Ewa Dąbrowska: post i dieta APK (UNLIMITED Premium) 1.4.6g Download - on android system! ***All iOS versions of Apkjio are trick! ***Please not downloading , take care of being tricked. APKJIO is a completely free place in the net, we part playing activity, android more than normal value telephone operations with high-quality mods.

4.5/5 Votes: 1,630
Updated
Jul 29, 2022
Size
33.45 MB
Version
1.4.6g
Requirements
5.0
Downloads
100,000+
Get it on
Google Play

Download APK

Unlimited Features:

  • Coins
  • Mod APK working on only Android devices
  • Gems
  • Anti-ban system
  • Easy to install and to use
  • Free to download (download-mod.com.apkjio.com.apk)
  • Diamonds
  • No need to root android

Report this app

Description

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej odmieniła życie tysięcy osób na lepsze. Nie chcesz tracić czasu na codzienne zastanawianie się, które produkty są dozwolone, a które nie — wypróbuj jadłospis w formie oficjalnej aplikacji, autoryzowanej przez Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej!

NOWOŚĆ! Post przerywany (Intermittent Fasting) już w aplikacji. IF to elastyczna metoda żywienia polegająca na przyjmowaniu pożywienia tylko przez określony czas dnia i poszczeniu przez pozostały okres. Całość można dostosować indywidualnie. Do wyboru jest kilka opcji czasowych (14:10, 16:8, 18:6), a w zależności od stopnia zaawansowania, zawsze można dokonać zmiany przedziału czasowego okna i postu.

Aplikacja dr Ewy Dąbrowskiej to coś więcej, niż sam POST. Pełen program Diety dr Ewy Dąbrowskiej to łatwy sposób na zmianę nawyków żywieniowych. Do jego etapów zalicza się:
Przygotowanie do postu — w przyjemny sposób przygotuj organizm na wyzwanie, jakim jest częściowy post.
Post warzywno-owocowy — uruchom wewnętrzne siły organizmu, oczyszczanie i spalanie tłuszczu trzewnego. To nie głodówka! Jesz warzywa i owoce w odpowiednich proporcjach. Dostępne aż 2 opcje! Maksymalny czas trwania postu z aplikacją to 14 dni.
Wyjście z postu — prosto i bezpiecznie, bez efektu jo-jo.
Zdrowe odżywianie (zdrowa dieta) — utrwal efekty i jedz pysznie każdego dnia.

To wszystko krok po kroku w 1 aplikacji! W ramach pełnego programu pomożemy Ci przygotować się do postu, przejść przez niego oraz wyjść i jednocześnie zbudować zdrowe nawyki żywieniowe na dłużej.

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE
Każdy z nas jest inny: różnimy się od siebie doświadczeniami, stylem życia i upodobaniami kulinarnymi. Aplikacja pozwoli dostosować jadłospis do Twoich indywidualnych potrzeb.

POLSKA DIETA
90% warzyw i owoców oraz innych produktów potrzebnych do gotowania z aplikacją pochodzi z polskich sadów i upraw. Pozostałych 10% to popularne, również powszechnie dostępne produkty.

PROSTY POST
Opcja dostępna tylko w aplikacji. Jadłospis w prostym poście skupia się głównie na surowych warzywach, kiełkach oraz superzdrowych produktach kiszonych w prostym wydaniu: surówki, koktajle i dania jednogarnkowe. Oznacza to mniej czasu spędzonego w kuchni, te same efekty jak w przypadku postu klasycznego oraz prostsze menu.

OPCJE WEGETARIAŃSKIE
Wszystkie fazy diety dopasowane zostały do wegetarian. W tej wersji czeka aż 560 przepisów! To 4 pełnowartościowe posiłki dziennie skomponowane tak, by zadbać o odpowiednią podaż zdrowych białek i tłuszczów.

ZA CO JESZCZE UŻYTKOWNICZKI I UŻYTKOWNICY KOCHAJĄ APLIKACJĘ DR EWY DĄBROWSKIEJ?
Intuicyjne użycie,
100% wiedzy z oficjalnych książek o diecie Dr Dąbrowskiej,
Porady i wykłady dr Ewy Dąbrowskiej — to nigdzie niepublikowana wiedza, dostępna tylko dla korzystających z aplikacji,
Profesjonalna i bezpłatna opieka dietetyczna podczas diety — to kontakt z certyfikowanymi dietetykami 24/7 i możliwość uzyskania odpowiedzi na każde pytanie,
Możliwość wymiany składników i przepisów — to komfort wyboru i jedzenia w zgodzie ze sobą i własnymi upodobaniami,
Lista zakupów — to ułatwienie Twojego życia od pierwszych dni korzystania z diety i aplikacji, czyli gotowy spis produktów, które musisz kupić,
Łatwe przepisy — to dzięki nim zrzucisz zbędne kilogramy, oczyścisz organizm z toksyn, będziesz mieć więcej energii.

Opłata za dostęp do aplikacji będzie pobierana zgodnie z wybraną subskrypcją. Płatność zostanie automatycznie pobrana, chyba że zostanie wyłączona przynajmniej 24 godziny przed zakończeniem okresu abonamentowego. Subskrypcjami można zarządzać w Ustawieniach.

Images