Jimmy Key

2.1.157
Jimmy Key Android uygulamasını indirerek, mobil uygulamamıza özel fırsatları ve ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.
0/5 Votes: 0
Updated
Aug 8, 2022
Size
17.39 MB
Version
2.1.157
Requirements
4.4
Downloads
50,000+
Get it on
Google Play

File Click here...

Report this app

Description

Jimmy Key Android uygulamasını indirerek, mobil uygulamamıza özel fırsatları ve ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.

Jimmy Key Uygulamasına üyesi olduğunuzda nelerden mi faydalanacaksınız?

Genel ve özel kampanyalarımızdan ve tanıtımlarımızdan ilk önce haberdar olur; mobil uygulamamıza özel tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Android uygulamamız ile ayrıca, Jimmy Key'in stil dolu dünyasına telefon ve tabletlerinizden kolaylıkla ulaşabilir, çeşitli ve kolay ödeme yöntemleriyle 7/24 online alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz.

Android uygulamayı indirerek size en yakın Jimmy Key mağazasını kolaylıkla bulabilir ve Jimmy Key deneyimini mağazalarımızda devam ettirebilirsiniz.

Jimmy Key'in kendi stili doğrultusunda güncel modayı takip eden ve rahat, şık ve her zaman stil sahibi kadın için yarattığı sezon koleksiyonlarını kolaylıkla takip edersiniz.

1997'den beri değişen trendleri yansıtan koleksiyonlarıyla, modern kadının gardırobunda yer edinen Jimmy Key, mobil uygulaması aracılığıyla da tüketici ile buluşuyor.

Jimmy Key 'i müşterileri tarafından aranan ve ilk tercih yapan kriter, anahtar parçalarla kombine elverişli, yüksek kalitede, moda ile uyumlu ürünleri sunmasıdır. Jimmy Key, dünya trendleri ile uyumlu, rahat ve şık ürünleri yüksek kalite standartları ile üretir. Aksesuarlarla rahatlıkla kombinlenebilen, güçlü temel ürünleri ulaşılabilir fiyat anlayışı ile bünyesinde barındırır.

Son derece kolay kullanımı ile çok seveceğiniz Jimmy Key Android uygulamasını telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirin,

Jimmy Key ayrıcalıkları ile şimdi tanışın!

*Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.

Images