LISEK – NAJSZYBSZE ZAKUPY

2.62
Zakupy w aplikacji z dostawą do domu nawet w 10 minut? Sklep otwarty we wszystkie niedziele i święta? 10 zł na pierwsze zakupy?
0/5 Votes: 0
Updated
Aug 16, 2022
Size
29.92 MB
Version
2.62
Requirements
5.0
Downloads
100,000+
Get it on
Google Play

File Click here...

Report this app

Description

Zakupy w aplikacji z dostawą do domu nawet w 10 minut? Sklep otwarty we wszystkie niedziele i święta? 10 zł na pierwsze zakupy?
To możliwe! Lisek przywiezie Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, codziennie od 8:00 do 23:00. W Trójmieście w piątki i soboty jest otwarty do 24:00. W Warszawie, Piasecznie i Ząbkach godziny pracy są wydłużone – od poniedziałku do środy od 8:00 do 24:00, a od czwartku do niedzieli od 8:00 do 1:00.
Potrzebujesz więcej czasu, aby posprzątać lodówkę, zrobić miejsce w szafkach, a może po prostu nie ma Cię w domu? Wybierz dogodny dla siebie czas dostawy, a kurier pojawi się u Ciebie o wyznaczonej godzinie.
Masz ochotę na lody w parku, a może nie masz czasu wyjść na lunch w biurze? Podaj swoją lokalizację, a Lisek przywiezie Twoje zakupy prosto do rąk nawet w 10 minut.
W Lisku znajdziesz wszystko to, co w tradycyjnym sklepie: artykuły spożywcze, akcesoria dla dzieci, produkty kosmetyczne, chemiczne, a także dla zwierząt.
Za zakupy poniżej 30 zł zapłacisz 5,99 zł.
Za zakupy od 30 zł do 50 zł zapłacisz 3,99 zł.
Za zakupy od 50 zł do 70 zł zapłacisz tylko 2,99 zł.
Przy zakupach powyżej 70 zł dostawa jest za darmo.
Jeśli wydasz powyżej 100 zł, otrzymasz rabat 10% na cały koszyk.
Lisek jest już dostępny w określonych lokalizacjach w Warszawie: na Bielanach, Żoliborzu, Bemowie, Woli, Pradze, Mokotowie, Służewcu, Ursynowie, Ochocie, Bródnie, Targówku, Białołęce, w Ursusie, Wilanowie i Śródmieściu oraz w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu i Łodzi. W Piasecznie, Ząbkach, Wawrze i Katowicach Lisek działa w formie usługi Lisek.PLUS, w której dostępny jest szerszy asortyment, a czas dostawy wynosi do 30 minut. Od 22.06.2022 r. do 30.09.2022 r. w ramach projektu Najszybsze zakupy na plażę Lisek błyskawicznie dostarcza zakupy również do wakacyjnych kurortów Półwyspu Helskiego: Chałup, Kuźnicy, Jastarni i Juraty. Gdy pobierzesz aplikację, zobaczysz, czy działamy w Twoim obszarze. Strefę dostawy Liska możesz też sprawdzić na naszej stronie lisek.app.
Co, jeśli nie działamy jeszcze u Ciebie? Spokojnie, szybko się rozwijamy, więc śledź nas na bieżąco.
Pobierz aplikację i korzystaj z wygodnych zakupów przez internet w sklepie otwartym codziennie. Lisek działa także w niedziele niehandlowe.
Ciesz się licznymi promocjami, w tym kodem WITAJWLISKU (10 zł) na pierwsze zakupy.

What's new

Bug fixes and stability improvements

Images