ŞEKER MOBİL

8.2.0

Readily discover ŞEKER MOBİL APK (UNLIMITED Premium) 8.2.0 Download - on android MOD APK and Unlimited download thousands of a first form APK, Premium APK, a reward APK of playing the activity & telephone operations for free. Only available at APK-MODY. !An Important notice. **ApkJio only supports ŞEKER MOBİL APK (UNLIMITED Premium) 8.2.0 Download - on android system! ***All iOS versions of Apkjio are trick! ***Please not downloading , take care of being tricked. APKJIO is a completely free place in the net, we part playing activity, android more than normal value telephone operations with high-quality mods.

3.1/5 Votes: 5,342
Updated
Aug 13, 2022
Size
52.07 MB
Version
8.2.0
Requirements
5.0
Downloads
500,000+
Get it on
Google Play

Download APK

Unlimited Features:

  • Coins
  • Mod APK working on only Android devices
  • Gems
  • Anti-ban system
  • Easy to install and to use
  • Free to download (download-mod.com.apkjio.com.apk)
  • Diamonds
  • No need to root android

Report this app

Description

Tüm müşterilerimize hizmet veren Şeker Mobil Şube uygulaması ile size özel Şekerbank şubeniz her zaman yanınızda.

Yeni eklediğimiz “Müşteri Ol” fonksiyonu ile artık şubeye gitmeden dilediğiniz yerden Şekerbank müşterisi olabilir, Şekerbank’ın size sağladığı avantajlardan siz de faydalanabilirsiniz.

QR Kod ile Para Çekebilir, POS’tan ödemelerinizi QR Kod kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

CePOS ve Hasat Mobil linklerini de Mobil uygulamamızın ana ekranına ekledik, bu uygulamalara artık kolayca ulaşabileceksiniz.

Şekerbank, Esnaf ve çiftçilere dijital kanallar ile ulaşarak, kredi başvurularını internet ve mobil şubesi üzerinden almaya başladı. Bankamızın hizmetlerine ulaşılma imkanı daha kolay ve hızlı hale geldi. Esnaf ve çiftçilerimizin bankacılık ihtiyaçlarında hızlı başvuru yapmalarını ve başvurularına anında yanıt bulmalarını sağlayan hizmet sunuyor, bu kapsamda kişilerin var ise kredi limitlerini de görebilme imkanı da sağlıyoruz.

Şeker Mobil Şube mobil bankacılık uygulaması ile EFT, Havale gibi para transferleri başta olmak üzere fatura ve kurum ödemelerinden, avantajlı kurlarla döviz alım satım işlemlerine, hisse senedi işlemlerinden altın alım satım işlerine, avantajlı e-mevduat işlemlerinden hesap hareket ve işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemini hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz bu işlemlere ek olarak onaylarına düşen işlemleri görüntüleyebilir, anında kolaylıkla onaylayabilirler.

Şeker Mobil Şubemiz ile ilgili görüşleriniz bizim için değerlidir. Her türlü öneri ve yorumlarınızı [email protected] iletişim adresimizden ulaştırabilirsiniz.

Images