Dny Marianne

8.1.0
DNY MARIANNE - tři dny plné nákupů, slev a úžasných dárků jsou opět tady! Od 16. do 18. září se můžete těšit na slevy až 50 % do více než 3600 zapojených obchodů a e-shopů.
0/5 Votes: 0
Updated
Aug 12, 2022
Size
3.72 MB
Version
8.1.0
Requirements
5.1
Downloads
100,000+
Get it on
Google Play

File Click here...

Report this app

Description

DNY MARIANNE – tři dny plné nákupů, slev a úžasných dárků jsou opět tady! Od 16. do 18. září se můžete těšit na slevy až 50 % do více než 3600 zapojených obchodů a e-shopů.

V mobilní aplikaci DNY MARIANNE najdete aktuální informace o akci, včetně adres všech zapojených obchodů. Můžete si v ní vytvořit i svůj seznam nejoblíbenějších nabídek a slev. Dále nabízí možnost zakoupit si elektronické kupony, které můžete během nákupní akce uplatnit stejně jako ty tištěné. Cena kuponů je 110 Kč.

What's new

Nová aplikace Dny Marianne vám přináší další vylepšení pro skvělý zážitek při nakupování v rámci naší podzimní akce. Přidali jsme hledání v kupónech na každou stránku, zpřehlednili jsme kategorie a zobrazili nejlepší nabídky v podobě zlatých kuponů na jednom místě. Máte nově možnost hledat i podle abecedy, zůstává plánování nákupů díky nákupnímu seznamu a vylepšený přehled oblíbených slev.

Images