Hayhay | Dijital Cüzdan

2.0.6
0/5 Votes: 0
Updated
Aug 12, 2022
Size
48.68 MB
Version
2.0.6
Requirements
5.0
Downloads
100,000+
Get it on
Google Play

File Click here...

Report this app

Description

"Cashback Kampanyalarına Hayhay!"
Hayhay'a özel iWallet kodları ile markada alışveriş kampanyasıyla cashback (nakit iadesi) almaya Hayhay!
İpekyol, Flo, Koton ve U.S. Polo'da %10 anında nakit iadesi!
iWallet kodları ile alışveriş kampanyasıyla cashback (nakit iadesi) almaya Hayhay! Seçkin markalarda Hayhay uygulaması içinde görüntüleyeceğiniz QR kod ve 7 haneli kod ile yaptığınız alışverişlerde kampanya tutarın iadeniz Hayhay cüzdan hesabınıza hızla iade edilir. Mağazadaki kasiyere ödemenizi iWallet kodu ile yapacağınızı söylemeniz yeterli. (Kampanya şartları markalar arasında farklılık gösterebilir.)

"Akaryakıt Alımlarınızda Cashback Hayhay'dan!"
Petrol Ofisi istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarınızda Hayhay'dan anında nakit iadesi! Üstelik ödemenizi aracınızdan inmeden kolayca yapabilir ve geçmiş işlemlerinizi Hayhay'dan görebilirsiniz. Siz de akaryakıt kartınıza başvurun, yakıt alımlarınızın bir kısmını iade alın! Hayhaylılar aldıkça kazanıyor, kazandıkça alıyor.

“Doğal Gaz Faturanızı Taksitle Ödemeye, Hayhay!
Doğal gaz faturalarınızı taksitlendirmek mi istiyorsunuz? Hayhay! Kredi kartınız ile 12'ye varan taksit seçeneği ile doğal gaz faturalarınızı Hayhay ile taksitlendirebilirsiniz. Siz de Hayhay ile taksitlendirin. Bu seçenek şimdilik sadece Başkentgaz faturalarında geçerlidir.

“Oyun Pinleri & Dijital Kodlara, Hayhay!”
Çok sayıda oyun pini, TV, müzik ve yayın aboneliği, Milli Piyango kuponları, oyun konsolu pass’ları, oyun altınları ve oyun point’leri artık Hayhay’dan kolayca satın alınabiliyor. Siz de Oyun Pinleri menümüzü ziyaret edin ve oyun pinleri ve dijital abonelikler dünyasına kolayca ulaşın.

“Kredi Kartına Para Transferine, Hayhay!”
Yeni versiyonumuzla birlikte Hayhay cüzdan bakiyenizi kendinize ait kredi kartınıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu Hayhay ile ödeyin, zaman kazanın!

"Kolay Bakiye Yüklemeye, Hayhay!"
Artık cüzdanınıza bakiye yüklemek çok daha kolay. Her işleminiz için yeni referans kodu oluşturmaya son! Artık EFT'nizin açıklamasına cüzdan numaranızı girmeniz yeterli. Hayhay cüzdan bakiyenize yükleme yapmak artık çok daha hızlı.

“Güvence Bedeli İadesini Anında Almaya, Hayhay!”
Şimdi Başkentgaz ve İzmirgaz GÜVENCE BEDELİ İADESİ ödemelerinizi Hayhay’dan anında ve ücretsiz alın! Şubelere gidip kuyruk beklemeden, pandemi döneminde iadenizi güvenle alabilirsiniz. Üstelik Güvence Bedeli İadesi ödemelerinde Hayhay’da kesinti yok!

“Kredi Kartından Bakiye Yüklemeye, Hayhay!”
Hayhay bakiye yüklemelerinizi; sadece EFT ile değil aynı zamanda banka veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

“Faturaya taksit mi olur?” demeyin, Başkentgaz Faturalarınızı Taksitle Ödeyin!
Türkiye’de bir ilk! Başkentgaz faturanızı artık kredi kartınız ile 12’ye varan vade seçenekleri ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

“Ücretsiz 7/24 Para Transferine, Hayhay!”
“Bu saatte para mı gönderilir?” demeyin, 7/24 para transferi yapın ve cüzdanınıza para yükleyin! Anlaşmalı bankalardan, işlem ücreti ödemeden kolayca para transferi ve yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sadece bankanıza değil, Hayhay cüzdan kullanıcıları arasında da para transferi 7/24 ÜCRETSİZ!

“Ön Ödemeli Kart Konforuna, Hayhay!”
"İşlem ücreti olmadan nasıl olacak?” demeyin, ek işlem ücreti ödemeden yüklediğiniz kadar harcayın! Tüm finansal kontrolün sizde olduğu ve internet alışverişlerinde kullanabileceğiniz Classic ve Premium kart seçenekleri ile artık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

“Borçlanmadan Online Alışverişe, Hayhay!”
Hayhay kartınızı online alışverişlerinizde ön ödemeli kart konforu ile güvenle kullanın! Hayhay kart ile borçlanmadan, kredi kartı kullanmadan alışveriş yapabilirsiniz. Online alışverişleriniz Hayhay ile çok daha güvenli.

"Yepyeni Özelliklere, Hayhay!"
Fikirlerinizi önemsiyor ve uygulamamızı görüşlerinize göre geliştiriyoruz. Yepyeni özellikler Hayhay'a gelmeye devam edecek! Yeni özellikleri kaçırmamak için uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.

What's new

- Petrol Ofisi 'den akaryakıt alımlarınızda cashback almaya Hayhay!
- İpekyol, Flo, Koton ve U.S. Polo'da mağazalardan tüm alışverişlerinizde %10 anında nakit iadesi!
- Başkentgaz ve İzmirgaz güvence bedeli iadenizi kolayca alın!
- Artık; Oyun pinleri, TV abonelikleri, Milli Piyango ve dijital kodlar kolaylıkla satın alınabiliyor!
- Hayhay cüzdan bakiyenizi kendinize ait kredi kartınıza ücretsiz gönderebilirsiniz.
- Başkent Doğal Gaz faturalarınızı KREDİ KARTI ile taksitlendirebilirsiniz!

Images