0/5 Votes: 0
Updated
Aug 17, 2022
Size
32.15 MB
Version
V2.0.43
Requirements
5.0
Downloads
50,000+
Get it on
Google Play

File Click here...

Report this app

Description

Prosíme zákazníky, aby dříve než napíšou recenzi s informací, že něco nefunguje, tak nám nejdříve napsali pomocí aplikace iGET GO: Nastavení – Zpětná vazba nebo na email [email protected] nebo na náš helpdesk: helpdesk.intelek.cz (určite pro modely A2/A4/A6/A8), kde poradíme jak většinu věcí jednoduše a rychle vyřešit. Děkujeme Podpora iGET

Alternativní aplikace iGET GO Plus pro modely hodinek iGET FIT F30 a F60 ke stažení zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oplayer.igetgoplus

První pomoc:
1) Hodinky se nedají připojit (nedaří se připojit hodinky po registraci):
a) Podívejte se na web www.iget.eu k vašemu produktem, kde najdete video, jak správně připojit hodinky. Prosím podívejte se na něj, zda probíhá připojení správně. Párujte hodinky pouze přes aplikaci iGET GO nikoliv v mobilním telefonu: Nastavení – Bluetooth. Pokud, zde hodinky vidíte připárované, tak odpárujte/nechejte zapomenout a proveďte párování pouze pomocí aplikace iGET GO.

b) V rychlém menu Androidu vypněte a zapněte funkci Poloha a zkuste znovu hodinky připojit.

c) V rychlém menu Androidu zapněte a následně vypněte funkci Letadlo a zkuste znovu hodinky připojit.

d) V mobilním telefonu vyberte Nastavení – Aplikace – najděte aplikaci iGET GO – klikněte na ni a následně klikněte na tlačítko Vynutit ukončení nebo podobný název a znovu spusťte aplikaci.

U telefonů značky HUAWEI, je DULEŽITÉ zkontrolovat, zda není k dispozici aktualizace Androidu. Pokud ano, pak ji nainstalujte neboť telefony Huawei mají obecně problémy s Bluetooth, které byly postupně řešeny aktualizacemi!

2) Pokud se hodinky nebo aplikace se neustále odpojuje:
Každá verze Androidu řídí spotřebu elektrické energie z baterie telefonu různě, v některých případech je nutné nastavit optimalizace systému, aby automaticky Android nevypínal aplikace běžící na pozadí.
Důvodem ukončení spojení mezi aplikací/mobilním telefonem a hodinkami je tedy příslušná verze Androidu běžící v mobilním telefonu, která řídí chování a spotřebu běžících aplikací na pozadí mobilního telefonu nikoliv hodinky nebo aplikace.
Vždy před nastavením níže uvedených optimalizací Androidu zkontrolujte, zda nejsou pro Váš mobilní telefon k dispozici aktualizace systému a pokud ano, nainstalujte je nejdříve.

Podrobný popis najdete zde:
https://www.iget.eu/cs/optimalizace-odpojovani-hodinek-od-telefonu

Videonávod pro daný model najdete na webu http://www.iget.eu/cs/nositelnosti nebo zde https://youtu.be/g2c0KrZPo4c.

Každá značka mobilních telefonů a každá verze Androidu, to může mít jinak nastavené/postavené. Můžete také kontaktovat svého výrobce mobilního telefonu, aby Vám poslal postup jak nastavit JEHO verzi Androidu pro daný model, aby Vám nevypínala aplikace resp. BT připojení na pozadí po vypnutí displeje.

Značky mobilních telefonů:
– Samsung zde: www.iget.eu/cs/navod-nastaveni-samsung
– Xiaomi zde: https://xm.cz/blog/jak-zabranit-ukoncovani-aplikaci/
– Huawei/Honor: musí mít aktualizovaný Android na poslední verzi
– návod pro většinu značek v EN: https://dontkillmyapp.com/

3) Problémy se zobrazováním notifikací na hodinkách na Android
v případě, že se Vám nezobrazují notifikace/oznámení je třeba zkontrolovat, že máte povolena oznámení:
a) v Androidu pro aplikaci iGET GO
– prostudujte si video k registraci uživatele

b) v aplikaci iGET GO
– Nastavení – Oznámení – povolit položky

c) v Androidu pro jednotlivé aplikace
– v Nastavení – Aplikace mít pro jednotlivé aplikace povolené zobrazení na hlavní stránce formou oznámení, hodinky zobrazují pouze notifikace/oznámení, které se zobrazují jako zprávy v samostatném okně na hlavní obrazovce mobilního telefonu + nastavit typy zobrazovaných notifikací

What's new

bug fixes and performance improvements

Images