Musixen – Online Canlı Müzik

2.1.20.335
0/5 Votes: 0
Updated
Aug 16, 2022
Size
32.14 MB
Version
2.1.20.335
Requirements
5.1
Downloads
500,000+
Get it on
Google Play

File Click here...

Report this app

Description

Dünyanın neresinde olursan ol sevdiğin müzisyenleri,festivalleri farklı kültür ve müzik türlerini, grupları ve DJ’leri bir arada bulabileceğin bir platform arıyorsan doğru yerdesin! En sevdiğin müzikleri zaman ve mekandan bağımsız olarak dinleyebileceğin Musixen ile keyifli anlar yaşayabilirsin. Pop, rock, arabesk, caz ya da blues… Tarzına uygun her türlü müziği bu platformda bulabilirsin.
Musixen uygulaması ile;
● Dilediğin an dilediğin yerde doyasıya müzik dinlemenin keyfini sürebilirsin.
● Uykusuz gecelerini hiç tanımadığın müzisyenlerin şarkılarını 7/24 keşfederek renklendirebilirsin.
● Canlı yayın odalarında arkadaşlarınla farklı müzik tarzlarını deneyimleyebilirsin.
● Canlı yayın sırasında kendi aranızda tamamen size özel bir oda açarak arkadaşlarınla kapalı devre sohbet edebilirsin.
● Kendi profilini oluşturabilir ve uygulama içinde arkadaşlarını bulabilirsin. Böylece arkadaşlarınla mesajlaşabilir, birbirinize farklı müzik gruplarını ya da şarkıları dinlemeyi tavsiye edebilirsiniz.
● Partilerini renklendirecek birbirinden hareketli müziklere ulaşabilirsin.
● Özel günlerde sevdiklerine onların adına özel hazırlanan şiir ya da özel istek şarkıları hediye edebilirsin.
Hep aynı şarkıları dinlemekten sıkıldın mı? Partilerine hareket katmaya ne dersin? Sevdiğin Dj’lerin ya da müzik gruplarının en enerjik parçalarını konuklarına bu uygulama üzerinden dinletebilirsin. Romantik buluşmalarda Musixen’deki slow parçalardan da yararlanabilirsin.
Özel günlerde sevdiklerine sıra dışı bir hediye vermeye ne dersin? İster doğum günü ister yıldönümü için özel video imkanını kullanabilirsin. Dilediğin sanatçıdan bir şiir okumasını ya da şarkı söylemesini talep edebilirsin. Adına hazırlanan bu özel videoyu sevdiklerine göndererek unutulmaz bir hediye sunabilirsin.
Konsere gidecek vakit bulamıyor olabilirsin . En sevdiğin müzisyenlerin konserlerini Musixen ile takip edebilir, canlı olarak dinleme şansına sahip olabilirsin. Ana sayfada yer alan “canlı” bölümüne tıklayarak o anda yayınlanan herhangi bir konseri de dinleyebilirsin. Böylece yeni müzisyenler keşfedebilir ve bunları arkadaşlarına tavsiye edebilirsin.
İş molalarında, ders arasında ya da sporda müzik dinleyerek kafanı boşaltmak isteyebilirsin. Musixen ana sayfasındaki müzisyenler ve parçalar sürekli güncelleniyor. O an ne dinlemek istiyorsan kolayca seçip keyfini çıkarmaya başlayabilirsin. Pop havanda olabilirsin, arabesk dinleyip düşüncelere dalabilirsin ya da reggae müziğin ritmine kendini kaptırabilirsin. Üstelik bunu arkadaşlarınla aynı anda yaşayabilirsin. Favorilerini belirleyip paylaşabilir, yeni keşiflere çıkabilirsin.
Bu uygulama ile asla müziksiz kalmazsın. Dünyanın neresinde olursan ol Musixen hep yanında! En sevdiğin şarkıyı favori müzisyeninden dinleyebilirsin. Uygulama üzerinden müzisyeni alkış yağmuruna da tutabilirsin.
Ruh halin o anda hangi tür müziğe uygunsa hepsini bu uygulamada bulabilirsin. Gün batımını dingin bir müzikle izleyebilir, sahil ateşi etrafında toplandığın arkadaşlarınla canlı bir konseri takip edebilirsin. Dj performanslarıyla da partilerin enerjisini yükseltebilirsin.
Kitap okurken müziksiz olmaz diyenlerden misin? Akustik parçalar ve klasik müzik eserleri bu uygulama ile dilediğin her an seninle! İster ders çalışırken istersen kitap sayfaları arasında yolculuk ederken müzik dinleme keyfini doyasıya yaşayabilirsin.
Müzik denildiğinde aklına gelebilecek pek çok imkanı Musixen uygulamasında bulabilirsin. Musixen uygulaması müzisyenleri ve kaliteli müziği her şeyin önünde tutmak için tasarlanan bir platformdur. Global müzik platformlarından ayrı bir yapıya sahip olan, eğlence ve müzik sektöründeki alışkanlıkları değiştirmeyi hedefleyen Musixen ile en sevdiğin şarkıların tadını çıkarabilirsin. Yayıncı, yapımcı ve müzisyenlerin en büyük destekçisi olan Musixen, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada dijital dönüşümün öncüsü olacaktır.

What's new

Bu güncelleme, performans iyileştirmeleri ve canlı yayın deneyimini sizlere daha iyi yaşatmak adına önemli değişiklikleri içermektedir. En yeni özelliklere sahip olabilmek için uygulamamızı güncel tutmayı unutmayın.

Images